تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

 تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

تاریخ :
2 مرداد 02
دسته‌بندی :
بسته بندی
دیدگاه‌ها :
۰دیدگاه
مدیر سایت

تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران چگونه عرضه می شود؟ یکی از تولیدات شرکت ویژن آریا گستر تولید تسمه بسته بندی پلاستیکی به منظور بسته بندی ایمن وبا کیفیت محصولات است. درواقع یکی از محصولات مورد نیاز در صنعت بسته بندی و حمل و نقل مواد است. در تهران، این محصول به عنوان یکی از اجناس مهم در بازار موجود است. تسمه بسته بندی پلاستیکی با ویژگی‌هایی همچون مقاومت، انعطاف‌پذیری، سبکی و ارزانی، توانسته است جایگاهی برای خود در بازار بسته‌بندی باز کند.

در این مقاله از پارسیان پک ، به بررسی انواع تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران، ویژگی‌های مختلف این تسمه‌ها، انتخاب تسمه بسته بندی پلاستیکی مناسب و نحوه خرید تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران، پرداخته خواهد شد.

با توجه به اهمیت تسمه بسته بندی پلاستیکی، با دانستن این موارد، مشتریان و تولیدکنندگان می‌توانند بهترین تصمیم را در خرید و استفاده از تسمه بسته بندی پلاستیکی برای محصولات خود بگیرند.

انواع تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

در بازار تهران انواع مختلفی از تسمه بسته بندی پلاستیکی وجود دارد که بسته به نیاز و کاربرد آن متفاوت هستند. در زیر به برخی از انواع تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران اشاره می‌کنیم که عبارت اند از:

 • تسمه بسته بندی پلی‌پروپیلن

تسمه بسته بندی پلی پروپیلن (Polypropylene) یا PP، یکی از انواع تسمه‌های بسته‌بندی پلاستیکی است که از مواد پلیمری ساخته می‌شود. این تسمه بسته بندی به دلیل ویژگی‌هایی همچون مقاومت در برابر خوردگی، انعطاف‌پذیری، سبکی و قیمت مناسب، در بسته‌بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تسمه بسته بندی را با بهترین کیفیت از ویژه آریا گستر بخواهید!

تسمه بسته بندی پلی پروپیلن در ضخامت‌ها و عرض‌های مختلفی تولید می‌شود و به صورت رولی عرضه می‌شود.

از کاربردهای تسمه بسته بندی پلی پروپیلن می‌توان به بسته‌بندی محصولات غذایی، مواد شیمیایی، لوازم التحریر، لوازم خانگی و محصولات دیگر اشاره کرد.

تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران
تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران
 • تسمه بسته بندی پلی‌اتیلن 

تسمه بسته بندی پلی اتیلن (Polyethylene) یا PE، یکی دیگر از انواع تسمه‌های بسته‌بندی پلاستیکی است که از مواد پلیمری ساخته می‌شود..

تسمه بسته بندی پلی اتیلن به صورت رولی  در عرض وضخامت متفاوت در بازار موجود است . این تسمه بسته بندی به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارد، برای بسته‌بندی محصولات با شکل‌های مختلف مناسب است. در بسته‌بندی محصولاتی که احتمال آتش‌سوزی وجود دارد می تواند انتخاب پلی پروپیلن بهتر گزینه باشد.

 • تسمه بسته بندی پلی‌وینیل کلرید

 تسمه بسته بندی پلی‌وینیل کلرید (Polyvinyl Chloride) یا PVC، یکی از انواع تسمه‌های بسته‌بندی است که در ساخت آن از مواد پلیمری استفاده شده است. این تسمه بسته بندی دارای ویژگی‌هایی همچون سختی و قیمت مناسب، مقاوم در برابر رطوبت، آتش سوزی است که در بسته‌بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای تولید تسمه بسته بندی پلی وینیل کلرید از موادی استفاده می‌شود که برای سلامتی مصرف‌کننده ممکن است خطرناک باشند، بنابراین در بسته‌بندی محصولات بهداشتی و غذایی استفاده از آن باید بااحتیاط  صورت گیرد.

 • تسمه بسته بندی پلاستیکی  پلی استر

پلی استر یک پلیمر قوی و مقاوم است که در برابر خوردگی، سایش و پوسیدگی مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل در بسته‌بندی محصولاتی که نیاز به محافظت بیشتری دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تسمه بسته بندی پلاستیکی پلی استر برخلاف بسیاری از تسمه‌های بسته‌بندی دیگر، قابلیت تنظیم طول و عرض ندارد و در طولی مشخص تولید می‌شود. این تسمه بسته بندی بسیار مقاوم در برابر شکست، سایش و خوردگی است و می‌تواند در دماهای بالا و پایین نیز به خوبی عمل کند.

از کاربردهای تسمه بسته بندی پلاستیکی پلی استر می‌توان به بسته‌بندی محصولات صنعتی، مواد شیمیایی، کالاهای حمل و نقل، محصولات الکترونیکی و محصولات دیگر اشاره کرد.

ویژگی‌های تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

در حین خرید تسمه بسته بندی پلاستیکی، به ویژگی‌های زیر باید توجه کرد:

 • مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی

با توجه به اینکه تهران در منطقه آب و هوایی خشک و گرم قرار دارد، استفاده از تسمه بسته بندی پلاستیکی با ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر حرارت و رطوبت، امری ضروری است. برای بسته بندی محصولاتی مانند مواد غذایی و لوازم الکترونیکی، بسیار مناسب باشد.

تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران
تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران
 • مقاومت در برابر آلودگی و ذرات معلق در هوا

به دلیل  شرایط آلوده و ذرات معلق در هوای تهران، استفاده از تسمه بسته بندی پلاستیکی با ویژگی‌هایی مانند شفافیت و مقاومت در برابر آلودگی، می‌تواند از آلوده شدن محصولات در هنگام حمل و نقل جلوگیری کند.

 • مقاومت در برابر ضربه و خراش

به علت  شرایط  و ترافیک سنگین در تهران، ممکن است محصولات در هنگام حمل و نقل با ضربه و خراش مواجه شوند. به همین دلیل، استفاده از تسمه بسته بندی پلاستیکی با ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر ضربه و خراش، می‌تواند به حفظ کیفیت و تازگی محصولات کمک کند.

 • قدرت چسبندگی

تسمه بسته بندی پلاستیکی با قدرت چسبندگی بالا برای بسته‌بندی محصولات، به عنوان یک راهکار موثر برای جلوگیری از باز شدن و آسیب دیدن محتویات در حین حمل و نقل است.

تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران : انتخاب تسمه مناسب

انتخاب تسمه بسته بندی پلاستیکی مناسب بستگی  به نیاز و کاربرد تسمه دارد. در ادامه به برخی از نکات مهم در انتخاب تسمه بسته بندی پلاستیکی اشاره می‌کنم:

 • نوع محصول: نوع محصول، یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نوع تسمه بسته بندی پلاستیکی است. به عنوان مثال، محصولات غذایی به دلیل نیاز به حفظ تازگی و کیفیت، نیاز به یک نوع تسمه بسته بندی پلاستیکی با ویژگی های خاص دارند که مانع از هرگونه تغییرات در کیفیت محصول می شوند.
 • وزن و حجم: وزن و حجم محصول نیز باید در انتخاب بهترین نوع تسمه بسته بندی پلاستیکی مد نظر قرار گیرد. برای مثال، محصولات سنگین نیاز به یک تسمه بسته بندی با ویژگی های مقاومت بیشتری دارند که مانع از شکستن تسمه بسته بندی می شوند.
 • شکل و اندازه بسته بندی: شکل و اندازه بسته بندی نیز می تواند در انتخاب بهترین تسمه بسته بندی پلاستیکی تأثیرگذار باشد. محصولات با شکل و اندازه بسته بندی غیرمعمول، نیاز به یک نوع تسمه بسته بندی با ویژگی های انعطاف پذیر دارند که مانع از هرگونه خرابی در بسته بندی می شوند.
 • شرایط نگهداری: شرایط نگهداری نیز باید در انتخاب بهترین نوع تسمه بسته بندی پلاستیکی مد نظر قرار گیرد. برای مثال، برخی محصولات باید در شرایط دمایی خاص نگهداری شوند و نیاز به یک نوع تسمه بسته بندی با ویژگی های حفظ دما دارند.
 • محیط بسته بندی: همچنین، محیط بسته بندی نیز می تواند در انتخاب بهترین تسمه بسته بندی پلاستیکی تأثیرگذار باشد. برای مثال، برخی محصولات در معرض رطوبت و یا حرارت قرار دارند و نیاز به یک نوع تسمه بسته بندی با ویژگی های حفظ رطوبت و حرارت دارند.
تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران
تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

تفاوت تسمه‌های پلاستیکی PP وPET

تسمه‌های بسته‌بندی پلاستیکی PP و PET هر دو از جنس پلاستیک هستند، اما ویژگی‌های متفاوتی دارند..تسمه‌های بسته‌بندی پلاستیکی PP، به دلیل ویژگی‌های فیزیکی مانند مقاومت بالا در برابر حرارت و شعله، مقاومت بالا در برابر شکستگی و بالا بودن ضریب اصطکاک، برای بسته‌بندی محصولاتی که نیاز به مقاومت بالا در برابر حرارت و شعله دارند مناسب هستند. همچنین، این تسمه‌ها برای بسته‌بندی مواد غذایی مناسب هستند زیرا به خوبی مانع از رطوبت و اکسیژن ورود به داخل بسته شده و از بوی ناخوشایند مانند محصولات پروتئینی جلوگیری می‌کنند.

در مقابل، تسمه‌های بسته‌بندی پلاستیکی PET به دلیل ویژگی‌های فیزیکی مانند شفافیت بالا، مقاومت بالا در برابر شکستگی، سختی بالا و سبکی، برای بسته‌بندی محصولاتی که نیاز به شفافیت و نمایش خوب دارند، مناسب هستند. همچنین، این تسمه‌ها برای بسته‌بندی نوشیدنی‌ها و مواد غذایی مایع مناسب هستند، زیرا مانع از نفوذ هوا و رطوبت شده و از خراب شدن محصول جلوگیری می‌کنند.

کاربرد تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

تسمه بسته بندی پلاستیکی، یکی از ابزارهای مهم بسته‌بندی است که در صنایع مختلف به کار می‌رود. برخی کاربردهای تسمه بسته بندی پلاستیکی عبارتند از:

 • بسته‌بندی کارتن‌ها: برای بسته‌بندی کارتن‌ها و جعبه‌های مختلف، به منظور جلوگیری از باز شدن و آسیب دیدن محتویات در حین حمل و نقل، استفاده می‌شود.
 • بسته‌بندی بطری‌ها: برای بسته‌بندی بطری‌ها و بسته‌های دیگری که شامل مایعات و مواد شیمیایی هستند، به منظور جلوگیری از نشت و ریزش محتویات، استفاده می‌شود.
 • بسته‌بندی کیسه‌ها: برای بسته‌بندی کیسه‌ها و پوشش‌های مختلفی که شامل محصولاتی مانند غلات، آرد، شکر و غیره هستند، به منظور جلوگیری از ورود هوا و حشرات استفاده می‌شود.
 • بسته‌بندی محصولات صنعتی: برای بسته‌بندی محصولات صنعتی مانند لوله‌های فلزی، قطعات الکترونیکی و غیره، به منظور جلوگیری از آسیب دیدن و خراب شدن محصولات در حین حمل و نقل، استفاده می‌شود.
 • بسته‌بندی مواد غذایی: برای بسته‌بندی مواد غذایی مانند نان، بیسکوییت، شیرینی، گوشت و غیره، به منظور جلوگیری از ورود هوا، حشرات و رطوبت استفاده می‌شود.

خرید تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران

تسمه بسته بندی پلاستیکی، ابزاری است که در بسیاری از صنایع برای بسته بندی محصولات استفاده می‌شود.شرکت ویژن آریا گستر یکی از تأمین کنندگان تسمه بسته بندی پلاستیکی در تهران است که در حوزه تولید و توزیع تسمه بسته بندی پلاستیکی فعالیت می‌کند. این شرکت با داشتن تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته، تسمه‌های بسته بندی پلاستیکی با کیفیت بالا و استاندارد را تولید می‌کند .

شما می‌توانید برای خرید تسمه بسته بندی پلاستیکی به دفتر این شرکت در تهران خیابان دماوند چهار راه ایت تقاطع ایت مراجعه کنید. کارشناسان فنی شرکت با بهره‌گیری از تخصص و تجربه ، به شما کمک خواهند کرد تا بهترین نوع تسمه بسته بندی پلاستیکی را برای نیاز خود انتخاب کنید.

همچنین، با تماس با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۹۳۷۲۵۳ – ۰۲۱۷۷۹۳۷۲۶۱ یا از طریق ادرس ایمیل

info@parsian-pack.comمی‌توانید از موجودی و قیمت تسمه بسته بندی پلاستیکی استعلام بگیرید و در صورت تمایل، سفارش خود را ثبت کنید. با خرید تسمه بسته بندی پلاستیکی با کیفیت و استاندارد، می‌توانید بسته‌بندی محصولات خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و از افزایش سطح ایمنی در حمل و نقل محصولات خود برخوردار شوید.

مطالبمرتبط
قابلیت دستگاه های تسمه کش
۰دیدگاه
قابلیت دستگاه های تسمه کش و انواع آن

در این مطلب از ویژن آریا گستر به شرح قابلبت دستگاه های…

مدیر سایت
2 مرداد 98
دستگاه تسمه کش
47دیدگاه
خرید دستگاه تسمه کش : انواع دستگاه تسمه کش + قیمت

دستگاه تسمه کش به شما در بسته بندی کمک می کند. البته…

مدیر سایت
17 تیر 00
گوشه پلاستیکی
4دیدگاه
گوشه پلاستیکی چیست؟

با گسترش تجارت ایمنی ابزار حمل و نقل و بسته‌بندی ها هم…

مدیر سایت
6 خرداد 00
بسته بندی حرفه‌ای
۰دیدگاه
بسته بندی حرفه‌ای : 7 نکته واقعا مهم که باید بدانید!

بسته بندی حرفه‌ای در دنیای ارتباطات و تجارت امروز مسیر موفقیت و…

مدیر سایت
7 اردیبهشت 02

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت پرهیز کنید.